fbpx

Detaje Produkti

Krevat REGENT/NAXOS, Tortora 160×190

219.00

Krevat REGENT/NAXOS
Ngjyra: Tortora
Permasa: 160×190 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte

Ka stok

Kategori:

Share