fbpx

OUTDOOR

Grid List

Po shfaqen krejt 9 përfundimet

Oferte

Outdoor – Karrige SALSA, E Bardhe & Antracid

Outdoor – Karrige SALSA, E Bardhe & Antracid
40.00 22.50
Oferte

Outdoor – Karrige SALSA, E Bardhe & Antracid

Outdoor – Karrige SALSA, E Bardhe & Antracid
40.00 22.50

Outdoor – Karrige SALSA
Ngjyra: E Bardhe & Antracid
Materiali: polopropilen

Oferte

Outdoor – Karrige SALSA, Antracid

Outdoor – Karrige SALSA, Antracid
40.00 22.50
Oferte

Outdoor – Karrige SALSA, Antracid

Outdoor – Karrige SALSA, Antracid
40.00 22.50

Outdoor – Karrige SALSA
Ngjyra: Antracid
Materiali: polopropilen

Karrige Oborri KOMODO, Gri

Karrige Oborri KOMODO, Gri
13.00

Karrige Oborri KOMODO, Gri

Karrige Oborri KOMODO, Gri
13.00

Karrige me hapje ngjyre gri

Oferte

Outdoor – Karrige DAMLA, E Zeze

Outdoor – Karrige DAMLA, E Zeze
38.00 17.50
Oferte

Outdoor – Karrige DAMLA, E Zeze

Outdoor – Karrige DAMLA, E Zeze
38.00 17.50

Outdoor – Karrige DAMLA
Ngjyra: E zeze
Materiali: polopropilen

Set AKITA

Set AKITA
99.00

Set AKITA

Set AKITA
99.00

Set AKITA
Ngjyra: Gri e Erret
Materiali: PP-polipropilen, plastike shume e forte.

Seti permban 1 tavoline + 2 poltrona
Tavolina: 60 x 47 x 40 cm
Poltrona: 55 x 55 x 86 cm

Outdoor – Tavoline JOKER, Gri e Erret

Outdoor – Tavoline JOKER, Gri e Erret
89.00

Outdoor – Tavoline JOKER, Gri e Erret

Outdoor – Tavoline JOKER, Gri e Erret
89.00

Tavoline JOKER
Ngjyra: Gri e Erret
Permasa: 138 x 79 x 72 cm
Materiali: Polipropilen/ plastike e forte
E trajtuar per kushtet atmosferike.

Set JUNGLE

Set JUNGLE
199.00

Set JUNGLE

Set JUNGLE
199.00

Set JUNGLE
Ngjyra: Gri e Erret
Materiali: PP-polipropilen, plastike shumë e fortë.

Seti përmban 1 tavolinë + 2 poltrona teke + 1 sofa dyshe
Tavolina: 60 x 47 x 40 cm
Poltrona teke: 55 x 55 x 86 cm
Sofa dyshe: 110 x 55 x 86

Oferte

Shezlong PACIFIC,Gri e Erret & E Zeze

Shezlong PACIFIC,Gri e Erret & E Zeze
139.00 125.10
Oferte

Shezlong PACIFIC,Gri e Erret & E Zeze

Shezlong PACIFIC,Gri e Erret & E Zeze
139.00 125.10

Shezlong PACIFIC
Ngjyra: Gri e Erret & E Zeze
Permasa: 194 x 74 x 34 cm
Materiali: Batyline

BATYLINE është një fibër poliestër e endur e mbrojtur nga një shtresë PVC.
Fibrat pastaj bashkohen së bashku për të marrë një substancë fibroze jashtëzakonisht të fortë që është e përhershme, rezistente ndaj shtrirjes dhe imune ndaj çarjeve.
Batyline nuk deformon ose krijon xhepa (gropa):
Tekstilet Batyline ofrojnë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj mykut dhe gjithashtu nga rrezet UV.

Ky trajtim sipërfaqësor gjithashtu ofron rezistencë të jashtëzakonshme ndaj papastërtive.
Te gjitha tekstilet Batyline janë të certifikuara Oeko-Tex.
Kjo etiketë garanton mungesën e substancave të padëshirueshme për ju dhe për ata që janë afër jush.

Gjithashtu jane te certifikuara dhe nga laboratores CATAS ne Itali.

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri
39.00

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri
39.00

Për të shijuar momente të vërteta relaksi këtë pranverë në petkun e natyrës.
Materiali: PP – polipropilen, plastike e forte e trajtuar per kushtet atmosferike
Ngjyra: gri e erret
Shilte: gri e erret