fbpx

OFERTA

Grid List

Po shfaqet 1–30 nga 107 përfundimegjithsej

Oferte

Komodine STYLE

Komodine STYLE
19.00 15.00
Oferte

Komodine STYLE

Komodine STYLE
19.00 15.00

Gjithmonë e nevojshme pranë krevatit

– këmbë metalike
– efekt ngjyrë druri me konture të zeza

Dimensionet: 29x39x43 cm

Oferte

Karrige PATCHWORK Me ngjyra

Karrige PATCHWORK Me ngjyra
35.00 24.50
Oferte

Karrige PATCHWORK Me ngjyra

Karrige PATCHWORK Me ngjyra
35.00 24.50

Karrige PATCHWORK
Kodi: OCHG 1510A
Veshje tekstil stil “patchwork”.
Kembe druri, strukture metalike.

Oferte

Karrige LORAS, Gri e erret

Karrige LORAS, Gri e erret
55.00 44.00
Oferte

Karrige LORAS, Gri e erret

Karrige LORAS, Gri e erret
55.00 44.00

Karrige me kembe metalike dhe veshje inkilit

Oferte

Karrige LIBERTINE

Karrige LIBERTINE
35.00 24.50
Oferte

Karrige LIBERTINE

Karrige LIBERTINE
35.00 24.50

Karrige me kembe metalike dhe veshje cope

Oferte

Karrige LEILANI

Karrige LEILANI
29.00 21.75
Oferte

Karrige LEILANI

Karrige LEILANI
29.00 21.75

Karrige me kembe metalike dhe veshje cope

Oferte

Dhome gjumi SEFURA OLMO DUE ROMBI

Dhome gjumi SEFURA OLMO DUE ROMBI
499.00 449.00
Oferte

Dhome gjumi SEFURA OLMO DUE ROMBI

Dhome gjumi SEFURA OLMO DUE ROMBI
499.00 449.00

Dhome gjumi minimaliste Sefura. Krevati eshte i punuar i gjithi me lekure ekologjike dhe dorezat e dollapit jane doreza te fshehta. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, dhe krevati me dimensione 160x190cm.

Ngjyra: Olmo (efekt druri)

Dollapi 240 x 51 x 237 cm
Komoja 109 x 41 x 74 cm
Komodina 59 x 37 x 35 cm
Pasqyra 85 x 2.5 x 60 cm
Krevati 206 x 204 x 93 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Oferte

Karrige KAYA, Olmo

Karrige KAYA, Olmo
19.00 16.15
Oferte

Karrige KAYA, Olmo

Karrige KAYA, Olmo
19.00 16.15

Karrige me strukture metalike dhe ulese inkilit

Oferte

Karrige SALOME

Karrige SALOME
55.00 44.00
Oferte

Karrige SALOME

Karrige SALOME
55.00 44.00

Karrige me kembe metalike dhe veshje inkilit

Oferte

Set Studimi ELON, Junior

Set Studimi ELON, Junior
219.00 186.15
Oferte

Set Studimi ELON, Junior

Set Studimi ELON, Junior
219.00 186.15

Set studimi ELON, Junior

Permasat ne total: 220x52x180 cm

Permasat per secilen pjese kryesore te setit:
Librari:40x33x180 cm
Tavoline studimi: 100x50x70 cm
Dollap:80x52x180 cm

Sigurisht qe ne cmim perfshihen edhe raftet mbi tavoline.

Karrigia eshte thjesh pjese e setit fotografik.

Oferte

TAPET DIAMOND 200X290 MOD. 21641-630

TAPET DIAMOND 200X290 MOD. 21641-630
119.00 99.00
Oferte

TAPET DIAMOND 200X290 MOD. 21641-630

TAPET DIAMOND 200X290 MOD. 21641-630
119.00 99.00

TAPET DIAMOND 200X290 MOD. 21641-630

Oferte

Set tualeti BRILA, E bardhe

Set tualeti BRILA, E bardhe
69.00 55.20
Oferte

Set tualeti BRILA, E bardhe

Set tualeti BRILA, E bardhe
69.00 55.20

Permasa: 43x22x48 cm.
Pasqyra ka permasa 43×50 cm
Gjithashtu eshte e pajisur me mekanizem soft-closing.
Lavamani vjen ne material polimermer.
Grupi I mishelatorit (rubinet, tape lavamani dhe tubi shkarkues) nuk perfshihet ne cmim.

Oferte

Dhome gjumi SEFURA Grigio

Dhome gjumi SEFURA Grigio
419.00 399.00
Oferte

Dhome gjumi SEFURA Grigio

Dhome gjumi SEFURA Grigio
419.00 399.00

Dhome gjumi minimaliste Sefura.
Koka e krevatit eshte e punuar me lekure ekologjike dhe dorezat e dollapit jane doreza te fshehta.
Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, dhe krevati me dimensione 160×200 cm.

Ngjyra: Grigio (efekt druri)

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 240 cm
Thellesi 51 cm
Lartesi 237 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Oferte

Kolltuk BARTH, Gri e Hapur

Kolltuk BARTH, Gri e Hapur
239.00 199.00
Oferte

Kolltuk BARTH, Gri e Hapur

Kolltuk BARTH, Gri e Hapur
239.00 199.00

Kolltuk BARTH
Ngjyra: Gri e Hapur
Permasa: 90×92 cm

Oferte

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas
799.00 679.00
Oferte

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas
799.00 679.00

Kend BARTH
Ngjyra: Gri e erret
Krahu: Majtas
Permasa: 290 x 215 cm

Oferte

Krevat per femije CINDERELLA

Krevat per femije CINDERELLA
239.00 149.00
Oferte

Krevat per femije CINDERELLA

Krevat per femije CINDERELLA
239.00 149.00

Krevat per femije CINDERELLA
Materiali: metalik

Permasat: 235x151x217 cm

Oferte

Kend ROUGE Dark Blue, Majtas

Kend ROUGE Dark Blue, Majtas
749.00 561.75
Oferte

Kend ROUGE Dark Blue, Majtas

Kend ROUGE Dark Blue, Majtas
749.00 561.75

Kendi ROUGE
I dizenjuar nga kompania daneze ACTONA

Permasa: 310 x 185 cm
Ngjyra: blu marine
Me kembe te zeza metal

Oferte

Kend LIN Gri e Erret – Majtas

Kend LIN Gri e Erret – Majtas
519.00 479.00
Oferte

Kend LIN Gri e Erret – Majtas

Kend LIN Gri e Erret – Majtas
519.00 479.00
 • Permasat: 295×195 cm
 • Hapet per t’u kthyer ne krevat
 • Copa eshte tekstil poliester
 • Lehtesishte e pastrueshme me nje cope te njome
 • Oferte

  Set tualeti BRILA, Gri

  Set tualeti BRILA, Gri
  69.00 55.20
  Oferte

  Set tualeti BRILA, Gri

  Set tualeti BRILA, Gri
  69.00 55.20

  Permasa: 43x22x48 cm.
  Pasqyra ka permasa 43×50 cm
  Gjithashtu eshte e pajisur me mekanizem soft-closing.
  Lavamani vjen ne material polimermer.
  Grupi I mishelatorit (rubinet, tape lavamani dhe tubi shkarkues) nuk perfshihet ne cmim.

  Oferte

  Dhome gjumi SEFURA Grigio

  Dhome gjumi SEFURA Grigio
  449.00 419.00
  Oferte

  Dhome gjumi SEFURA Grigio

  Dhome gjumi SEFURA Grigio
  449.00 419.00

  Dhome gjumi minimaliste Sefura.
  Koka e krevatit eshte e punuar me lekure ekologjike dhe dorezat e dollapit jane doreza te fshehta.
  Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 180×200 cm.

  Ngjyra: Grigio (efekt druri)

  Permasat e dollapit jane:
  Gjatesi 240 cm
  Thellesi 51 cm
  Lartesi 237 cm

  x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

  Oferte

  Tavoline Mesi Meditation

  Tavoline Mesi Meditation
  69.00 58.65
  Oferte

  Tavoline Mesi Meditation

  Tavoline Mesi Meditation
  69.00 58.65

  Syprine efekt druri, ne forme gjetheje.
  Kembet metalike te zeza.
  Permasa: 121 x 61 cm

  Oferte

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas
  519.00 479.00
  Oferte

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas
  519.00 479.00
 • Permasat: 295×195 cm
 • Hapet per t’u kthyer ne krevat
 • Copa eshte tekstil poliester
 • Lehtesishte e pastrueshme me nje cope te njome
 • Oferte

  Kolltuk EDVARD, Gri e Erret

  Kolltuk EDVARD, Gri e Erret
  169.00 143.65
  Oferte

  Kolltuk EDVARD, Gri e Erret

  Kolltuk EDVARD, Gri e Erret
  169.00 143.65

  Kolltuk tek Edvard ngjyre gri.
  I dizenjuar per t’ju ofruar rehati maksimale.

  Materiali: Nabuk Eco-Pelle
  Permasa: 107 x 92 x 74 cm.

  Oferte

  Dhome Gjumi NORA – PUPE

  Dhome Gjumi NORA – PUPE
  36.00 29.00
  Oferte

  Dhome Gjumi NORA – PUPE

  Dhome Gjumi NORA – PUPE
  36.00 29.00

  Dhome Gjumi NORA – PUPE
  Materiali cope veluto bezhe.
  Kembe te zeza.

  Oferte

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre mustarde surf.

  Ana e kendit: Majtas

  Ngjyra: Gri e hapur, Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre surf.

  Ana e kendit: Djathtas

  Ngjyra: Gri e hapur, Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas
  629.00 579.00
  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas
  629.00 579.00

  Kendi BELEN eshte superfunksional, shnderohet ne krevat, ka pupe me kontenitor, me dy pupa ekstra, mbeshtetese te levizshme te shpines.

  Permasat i mbyllur: 287 x 240 cm, gjeresi 95 cm
  Permasat e fjetjes: 134 x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas
  579.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas
  579.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara. I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj. Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit. Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat. Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi.

  Ana e kendit: Majtas

  Ngjyra: Bezhe

  Materiali: 100% Polyester 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas
  579.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas
  579.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara. I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj. Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit. Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat. Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi.

  Ana e kendit: Djathtas

  Ngjyra: Bezhe

  Materiali: 100% Polyester 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas
  629.00 579.00
  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas
  629.00 579.00

  Kendi BELEN eshte superfunksional, shnderohet ne krevat, ka pupe me kontenitor, me dy pupa ekstra, mbeshtetese te levizshme te shpines.

  Permasat i mbyllur: 287 x 240 cm, gjeresi 95 cm
  Permasat e fjetjes: 134 x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre mustarde surf.

  Ana e kendit: Djathtas

  Ngjyra: Blu Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm