fbpx

Detaje Produkti

Krevat JORDAN Bianco, 180×200

339.00

Krevat Jordan
Veshje me cope Eco Pelle/lekure
Ngjyra: E bardhe
Permasat: 180x200cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian