fbpx

TAVOLINA

Grid List

Po shfaqen krejt 15 përfundimet

Tavoline TWIST

Tavoline TWIST
199.00

Tavoline TWIST

Tavoline TWIST
199.00

Tavoline ngrenie me hapje TWIST.
Suprina: MDF
Struktura: metalike
Ngjyra: suprine e bardhe me kembe te zeza

Permasat e mbyllura: 140×90 cm
Permasat e hapura: 180×90 cm

Tavoline MOROCCO, e bardhe

Tavoline MOROCCO, e bardhe
99.00

Tavoline MOROCCO, e bardhe

Tavoline MOROCCO, e bardhe
99.00

MDF

Tavoline Ghost, e bardhe

Tavoline Ghost, e bardhe
129.00

Tavoline Ghost, e bardhe

Tavoline Ghost, e bardhe
129.00

MDF

Tavoline zyre LEGOLAS, Sonoma/E bardhe

Tavoline zyre LEGOLAS, Sonoma/E bardhe
69.00

Tavoline zyre LEGOLAS, Sonoma/E bardhe

Tavoline zyre LEGOLAS, Sonoma/E bardhe
69.00

Tavoline zyre LEGOLAS, Sonoma/E bardhe

Permasat: 120x76x59 cm

SET TAVOLINE AXISS KAFE E ERRET 4+1

SET TAVOLINE AXISS KAFE E ERRET 4+1
119.00

SET TAVOLINE AXISS KAFE E ERRET 4+1

SET TAVOLINE AXISS KAFE E ERRET 4+1
119.00

Tavoline me syprine xhami + 4 karrige inkiliti

Tavoline ngrenie MALMO

Tavoline ngrenie MALMO
199.00

Tavoline ngrenie MALMO

Tavoline ngrenie MALMO
199.00

Tavoline ngrenie me hapje me syprine mdf dhe strukture metalike efekt druri.

E mbyllur : 80×140 dhe hapet ne 80×180

Karriget ne foto: Modeli Boden

Tavoline ngrenie LEILANI

Tavoline ngrenie LEILANI
129.00

Tavoline ngrenie LEILANI

Tavoline ngrenie LEILANI
129.00

Materiali: MDF, trashësi 40 mm, efekt çemento, strukturë metalike
Dimensione: 80×160 cm

Ofertë!

Tavoline ngrenie, COUNTRY, Sonoma

Tavoline ngrenie, COUNTRY, Sonoma
85.00 69.00
Ofertë!

Tavoline ngrenie, COUNTRY, Sonoma

Tavoline ngrenie, COUNTRY, Sonoma
85.00 69.00

Tavoline melamine mesi me dimensione: 100×60 cm

Tavoline ngrenie AZALEA

Tavoline ngrenie AZALEA
99.00

Tavoline ngrenie AZALEA

Tavoline ngrenie AZALEA
99.00

Materiali: Xham i temperuar, dru dekorativ me material MDF dhe këmbët metalike.

Permasat: 80×160 cm

Tavoline ngrenie SILVIA

Tavoline ngrenie SILVIA
79.00

Tavoline ngrenie SILVIA

Tavoline ngrenie SILVIA
79.00

Permasa: 140 x 80 cm

Tavoline ngrenie SALOME

Tavoline ngrenie SALOME
279.00

Tavoline ngrenie SALOME

Tavoline ngrenie SALOME
279.00

Permasa: 100 x 200 cm

Tavoline ngrenie MILOS

Tavoline ngrenie MILOS
99.00

Tavoline ngrenie MILOS

Tavoline ngrenie MILOS
99.00

Permasa: 90 x 150cm
Materiali: Xham

Tavoline ngrenie DAISY

Tavoline ngrenie DAISY
119.00

Tavoline ngrenie DAISY

Tavoline ngrenie DAISY
119.00

Materiali: MDF e lyer, trashësi 25 mm, strukturë metalike, efekt druri.
Permasat: 80×140 cm

Tavoline Gondar Rovere

Tavoline Gondar Rovere
499.00

Tavoline Gondar Rovere

Tavoline Gondar Rovere
499.00

Permasa: 180 x 100cm

Tavoline Gondar Betulla

Tavoline Gondar Betulla
499.00

Tavoline Gondar Betulla

Tavoline Gondar Betulla
499.00

Permasa: 180 X 100 CM