fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi NORA – KREVAT

259.00

Dhome Gjumi NORA – KREVAT
Punim i gdhendjeve me espans.
Koka e krevatit eshte e veshur me veluto.
Permasa: 160 × 200 cm

x Ne kete cmim nuk perfshihen zgara dhe dysheku.

Ka stok

Kategori:

Share