fbpx

Product Details

Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 160

999.00

Dhome gjumi DELIZIA.
E punuar me efektin serigrafi GOLD.
Krevati eshte i punuar me lekure ekologjike.
Komo me pasqyre dhe e mire organizuar me rafte & sirtare.
Ngjyra: E zeze dhe gold

 • Dollapi: 250x61x221 cm cm
 • Komo: 137×52.5×157 cm
 • Pasqyre: 110x2x72 cm
 • Komodinat: 50x40x46 cm
 • Krevati: 160×200 cm
 • Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasa 180 x 200 cm.
  x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

  Only 2 left in stock

  Category:

  Share