fbpx

KUZHINA

Grid List

Po shfaqen krejt 3 përfundimet

Kuzhine Julia Bazalt 3.6M

Kuzhine Julia Bazalt 3.6M
599.00

Kuzhine Julia Bazalt 3.6M

Kuzhine Julia Bazalt 3.6M
599.00

Perfshin: Te gjitha elektroshtepiaket (frigorifer, furrë, pianure, aspirator, lavaman, mishelator dhe kulluese pjatash).
Dimensionet: 360×216 cm.
Varietet ngjyrash: shampanje, e bardhe ose tortora.

Kuzhine Julia Bianco SX

Kuzhine Julia Bianco SX
549.00

Kuzhine Julia Bianco SX

Kuzhine Julia Bianco SX
549.00

Perfshin: Te gjitha elektroshtepiaket (frigorifer, furrë, pianure, aspirator, lavaman, mishelator dhe kulluese pjatash).
Dimensionet: 300×216 cm.
Varietet ngjyrash: shampanje, bardhe & zi, e bardhe ose tortora.

Kuzhine Druri NEVADA (Me Porosi)

Kuzhine Druri NEVADA (Me Porosi)

Kuzhine Druri NEVADA (Me Porosi)

Kuzhine Druri NEVADA (Me Porosi)

Kuzhina NEVADA kushton 249 € per meter linear (baze + pensile).

Kapake MADE IN ITALY
Material DRURI, spesor kapaku 22 mm.
Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj!

x Nuk perfshihen elektroshtepiaket.