fbpx

DIVANE

Grid List

Po shfaqen krejt 27 përfundimet

Oferte

Poltrone TIFFANY

Poltrone TIFFANY
189.00 118.30
Oferte

Poltrone TIFFANY

Poltrone TIFFANY
189.00 118.30

Poltrone TIFFANY
Permasa: 66 x 65 x 33 cm
Veshje efekt boucle
Ngjyra e bardhe
Strukture metalike, e zeze

Oferte

Poltron LOUVRE

Poltron LOUVRE
199.00 125.29
Oferte

Poltron LOUVRE

Poltron LOUVRE
199.00 125.29

Poltron LOUVRE
Permasa: 66 x 55 x 43/70 cm
Veshje efekt veluto, gri
Strukture metalike, e zeze
Rrotullim 360 grade

Oferte

Pupe PORCINO, Gri E Hapur

Pupe PORCINO, Gri E Hapur
39.00 22.00
Oferte

Pupe PORCINO, Gri E Hapur

Pupe PORCINO, Gri E Hapur
39.00 22.00

Pupe PORCINO
Ngjyre gri e hapur
Veshje boucle/efekt lesh deleje
Stukture metalike e zeze
Permasa: 35 x 38 cm

Oferte

Kolltuk/Krevat Fanatik FOTELJA, Viena 10/9

Kolltuk/Krevat Fanatik FOTELJA, Viena 10/9
299.00 247.87
Oferte

Kolltuk/Krevat Fanatik FOTELJA, Viena 10/9

Kolltuk/Krevat Fanatik FOTELJA, Viena 10/9
299.00 247.87

Kolltuk/Krevat Fanatik Fotelja, Viena 10/9

Permasa: 92 x 98 x 86 cm
Vendit te fjetjes: 90 x 190 cm

Topperi nuk perfshihet ne kete cmim, por e disponojme ne dy versione:
Topper Normal 90×190 cm
Topper Memory 90×190 cm

Oferte

Poltron EMILY

Poltron EMILY
169.00 104.31
Oferte

Poltron EMILY

Poltron EMILY
169.00 104.31

Poltron EMILY
Material efekt pellush
Ngjyra gri e hapur
Kembe druri
Permasa: 67 x 55 x 43 cm

Kolltuk CHESTER WINSTON, Bezhe

Kolltuk CHESTER WINSTON, Bezhe
329.00

Kolltuk CHESTER WINSTON, Bezhe

Kolltuk CHESTER WINSTON, Bezhe
329.00

Kolltuk CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield, bezhe i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre gold, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: bezhe
Permasa: 82 x 78 x 99 cm

Oferte

Stol BENCH KJP, Jeshil

Stol BENCH KJP, Jeshil
79.00 49.00
Oferte

Stol BENCH KJP, Jeshil

Stol BENCH KJP, Jeshil
79.00 49.00

Stol BENCH KJP
Veshje veluto jeshil
Kembe te zeza
Permasa: 100 x 36 x 43 cm

Kolltuk CHARLIE, Bezhe Paris 3

Kolltuk CHARLIE, Bezhe Paris 3
249.00

Kolltuk CHARLIE, Bezhe Paris 3

Kolltuk CHARLIE, Bezhe Paris 3
249.00

Ngjyre: Bezhe Paris 3
Materiali: Mikrofiber
Permasa: 90 x 90 cm

Divan Tresh CHARLIE, Bezhe Paris 3

Divan Tresh CHARLIE, Bezhe Paris 3
389.00

Divan Tresh CHARLIE, Bezhe Paris 3

Divan Tresh CHARLIE, Bezhe Paris 3
389.00

Ngjyre: Bezhe Paris 3
Materiali: Mikrofiber
Permasa: 206 x 90 cm

Divan Tresh CADOR

Divan Tresh CADOR
499.00

Divan Tresh CADOR

Divan Tresh CADOR
499.00

Divan Tresh CADOR

Fale mekanizmave shtytës të shpinës divani shndërrohet edhe si vend për fjetje.
Ka strukturë dru ahu.
Materiali i copes është efekt nabuk, ngjyrë tortora dhe pastrohet lehtësisht në sipërfaqe.

Permasa: 220×100 cm
Pjesa e uljes: 56 cm
Kur hapet: 85 cm

Stol GLORY Jeshil

Stol GLORY Jeshil
79.00

Stol GLORY Jeshil

Stol GLORY Jeshil
79.00

Stol GLORY
E pershtatshme ne korridore dhe dhoma gjumi
Ngjyre: jeshil
Veshje veluto
Kembe druri, te zeza
Permasa: 95 x 38 x 45 cm

Stol GLORY, Gri

Stol GLORY, Gri
79.00

Stol GLORY, Gri

Stol GLORY, Gri
79.00

Stol GLORY
E pershtatshme ne korridore dhe dhoma gjumi
Ngjyre: gri
Veshje veluto
Kembe druri, te zeza
Permasa: 95 x 38 x 45 cm

Stol GLORY Blu

Stol GLORY Blu
79.00

Stol GLORY Blu

Stol GLORY Blu
79.00

Stol GLORY
E pershtatshme ne korridore dhe dhoma gjumi
Ngjyre: blu
Veshje veluto
Kembe druri, te zeza
Permasa: 95 x 38 x 45 cm

Oferte

Kolltuk Me Hapje & Kontenitor – FOTELJA

Kolltuk Me Hapje & Kontenitor – FOTELJA
269.00 239.00
Oferte

Kolltuk Me Hapje & Kontenitor – FOTELJA

Kolltuk Me Hapje & Kontenitor – FOTELJA
269.00 239.00

Poltron FOTELJA + 2 jastek
Me hapje per fjetje dhe me kontenitor
Ngjyra: gri
Permasat si kolltuk:
92 x 98 x 86 cm

Permasat e vendit te fjetjes:
90 x190 cm

Oferte

Pupe PORCINO, Jeshile

Pupe PORCINO, Jeshile
39.00 22.00
Oferte

Pupe PORCINO, Jeshile

Pupe PORCINO, Jeshile
39.00 22.00

Pupe PORCINO
Ngjyre jeshile
Veshje boucle/efekt lesh deleje
Stukture metalike e zeze
Permasa: 35 x 38 cm

Oferte

Stol BENCH KJP, Gri

Stol BENCH KJP, Gri
79.00 49.00
Oferte

Stol BENCH KJP, Gri

Stol BENCH KJP, Gri
79.00 49.00

Stol BENCH KJP
Veshje veluto gri
Kembe te zeza
Permasa: 100 x 36 x 43 cm

Kolltuk SEASHELL, Blu

Kolltuk SEASHELL, Blu
159.00

Kolltuk SEASHELL, Blu

Kolltuk SEASHELL, Blu
159.00

Kolltuk SEASHELL
Permasa: 76 x 77 x 40 cm
Cope efekt velvet, kembe metalike gold
Ngjyra: blu

x Por mund te personalizohet edhe ne nje nga ngjyrat e katalogut Riviera

Kolltuk SEASHELL, Roze

Kolltuk SEASHELL, Roze
159.00

Kolltuk SEASHELL, Roze

Kolltuk SEASHELL, Roze
159.00

Kolltuk SEASHELL
Permasa: 76 x 77 x 40 cm
Cope efekt velvet, kembe metalike gold
Ngjyra: roze

x Por mund te personalizohet edhe ne nje nga ngjyrat e katalogut Riviera

Divan Dysh SEASHELL, Blu

Divan Dysh SEASHELL, Blu
199.00

Divan Dysh SEASHELL, Blu

Divan Dysh SEASHELL, Blu
199.00

Divan Dysh SEASHELL
Permasa:132 x 78 x 40 cm
Cope efekt velvet, kembe metalike gold
Ngjyra: blu

x Por mund te personalizohet edhe ne nje nga ngjyrat e katalogut Riviera

Divan Dysh SEASHELL, ROZE

Divan Dysh SEASHELL, ROZE
199.00

Divan Dysh SEASHELL, ROZE

Divan Dysh SEASHELL, ROZE
199.00

Divan Dysh SEASHELL
Permasa: 132 x 78 x 40 cm
Cope efekt velvet, kembe metalike gold
Ngjyra: roze

x Por mund te personalizohet edhe ne nje nga ngjyrat e katalogut Riviera

Poltrone Lounge SLINKY

Poltrone Lounge SLINKY
279.00

Poltrone Lounge SLINKY

Poltrone Lounge SLINKY
279.00

Poltrone Lounge SLINKY
Ngjyra: gri
Veshje veluto
Permasa: 170 x 60 x 82 cm

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Bezhe

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Bezhe
819.00

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Bezhe

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Bezhe
819.00

Divan Tresh CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield,bezhe i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre gold, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: bezhe
Permasa: 250 x 100 cm

Kolltuk CHESTER WINSTON, Gri

Kolltuk CHESTER WINSTON, Gri
329.00

Kolltuk CHESTER WINSTON, Gri

Kolltuk CHESTER WINSTON, Gri
329.00

Kolltuk CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield, i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre silver, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: gri e hapur
Permasa: 82 x 78 x 99 cm

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Gri

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Gri
819.00

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Gri

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Gri
819.00

Divan Tresh CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield, i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre silver, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: gri e hapur
Permasa: 250 x 100 cm

Divani Tresh Me Hapje HEKTOR Jerry

Divani Tresh Me Hapje HEKTOR Jerry
549.00

Divani Tresh Me Hapje HEKTOR Jerry

Divani Tresh Me Hapje HEKTOR Jerry
549.00

Divani Tresh Me Hapje HEKTOR Jerry
Ngjyra: tortora
Strukture: dru ahu, multistrat
Material: cope mikrofiber
Mund të hapet lehtesisht dhe te shnderrohet ne krevat.

Permasa: 240 x 90 cm

Kolltuk HEKTOR Jerry

Kolltuk HEKTOR Jerry
269.00

Kolltuk HEKTOR Jerry

Kolltuk HEKTOR Jerry
269.00

Kolltuk HEKTOR Jerry
Ngjyra: tortora
Strukture: dru ahu, multistrat
Material: cope mikrofiber
Permasa: 70 × 90 cm

Divan/Krevat DAVIS, Gri

Divan/Krevat DAVIS, Gri
749.00

Divan/Krevat DAVIS, Gri

Divan/Krevat DAVIS, Gri
749.00

Divan/Krevat DAVIS
Me zgare dhe dyshek
Materiali: kadife e bute
Ngjyra: turkeze
Permasa si divan: 180 x 100 cm
Permasa si krevat: 140 x 190 cm

sqAlbanian