fbpx

MOBILJE TUALETI

Grid List

Po shfaqen krejt 2 përfundimet

Oferte

Set tualeti BRILA, Gri

Set tualeti BRILA, Gri
69.00 55.20
Oferte

Set tualeti BRILA, Gri

Set tualeti BRILA, Gri
69.00 55.20

Permasa: 43x22x48 cm.
Pasqyra ka permasa 43×50 cm
Gjithashtu eshte e pajisur me mekanizem soft-closing.
Lavamani vjen ne material polimermer.
Grupi I mishelatorit (rubinet, tape lavamani dhe tubi shkarkues) nuk perfshihet ne cmim.

Oferte

Raft Baze Tualeti SUMMER 80

Raft Baze Tualeti SUMMER 80
99.00 79.20
Oferte

Raft Baze Tualeti SUMMER 80

Raft Baze Tualeti SUMMER 80
99.00 79.20

Me dy sirtare
Ngjyra: efekt druri & gri e erret
Permasa: 81 x 51 x51 cm