fbpx

Dhoma gjumi klasike dhe moderne Dhoma duke filluar nga 369€ navigo tani Furnizime te reja Mobilje TV duke filluar nga 29 Euro NAVIGO TANI Kuzhina te ndryshme me porosi Zgjidhni kuzhinen e endrrave tuaja navigo tani

Produkte te Reja!

Ketu do te gjeni disa nga produktet me te reja.

Dhome gjumi MOZART, Noce 180×200

Dhome gjumi MOZART, Noce 180×200
999.00

Dhome gjumi MOZART, Noce 180×200

Dhome gjumi MOZART, Noce 180×200
999.00

Permasat e dollapit:
Gjatesi 250 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 223 cm
Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 180×200 cm (brenda per brenda)
x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim,

Dhome gjumi MOZART, Noce 160×200

Dhome gjumi MOZART, Noce 160×200
899.00

Dhome gjumi MOZART, Noce 160×200

Dhome gjumi MOZART, Noce 160×200
899.00

Permasat e dollapit:
Gjatesi 250 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 223 cm
Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)
x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim,

Oferte

Dhome gjumi ANTALIA, Tortora 160×200

Dhome gjumi ANTALIA, Tortora 160×200
899.00 764.15
Oferte

Dhome gjumi ANTALIA, Tortora 160×200

Dhome gjumi ANTALIA, Tortora 160×200
899.00 764.15

Dhome gjumi e stilit modern Antalia.
Ngjyra: Tortora
Permasat e dollapit:
Gjatesi 204 cm
Thellesi 65 cm
Lartesi 214 cm
Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm.
x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Dhome Gjumi SVETLANA

Dhome Gjumi SVETLANA
999.00

Dhome Gjumi SVETLANA

Dhome Gjumi SVETLANA
999.00

Dhome e stilit modern.
Dollapi dhe krevati kane ndriçim LED.
Dollap super i organizuar.

Dollap: 250x58x221 cm
Komo: 127 x47x 80 cm
Komodina: 63x37x38 cm
Pasqyra: 114×74 cm
Krevati: 294 x206 cm
(Pjesa e dyshekut: 160 x 200)

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Set Dhome Gjumi REMARK

Set Dhome Gjumi REMARK
599.00

Set Dhome Gjumi REMARK

Set Dhome Gjumi REMARK
599.00

Ne cmim perfshihet edhe zgara me mekanizem.

Permasat e mobiljes:
Gjatesi totale (nga cepi ne cep ): 255 cm

Gjeresia e mobiljes (dollapeve): 40 cm

Lartesia e mobiljes (dollapeve): 200 cm

Secila kolone (dollapi): 45 cm

Krevati nga jashte: 164.2 x 206 cm

Krevatinga brenda: 160×200 cm

Ne cmim perfshihet edhe zgara me mekanizem.

Dhoma Gjumi NORA, Biege

Dhoma Gjumi NORA, Biege
999.00

Dhoma Gjumi NORA, Biege

Dhoma Gjumi NORA, Biege
999.00

Dhoma NORA stil klasik.
Elegance ne cdo detaj.
Punim i gdhendjeve me espans.
Me sistem soft closing te dyerve dhe rafteve.
Ngjyra biege.
Koka e krevatit eshte e veshur me veluto.

 • Dollapi: 250x51x203 cm
 • Komo: 159x46x81 cm
 • Komodina: 39x50x49 cm
 • Krevat: 160×200 cm
 • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
 • Dhome Gjumi LEA

  Dhome Gjumi LEA
  899.00

  Dhome Gjumi LEA

  Dhome Gjumi LEA
  899.00

  Dhoma LEA, stil modern.
  Ngjyra: kombinim i finiturave te drurit me efekt.
  Koka e krevatit eshte eco pelle.

  Dollapi: 272x64x242 cm
  Komo: 130x46x79 cm
  Komodina:61x38x41 cm
  Pasqyra: 100x2X69 cm

  Krevat: 160×190 cm

 • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
 • Dhome Gjumi URBAN

  Dhome Gjumi URBAN
  829.00

  Dhome Gjumi URBAN

  Dhome Gjumi URBAN
  829.00

  Dhoma URBAN, stil modern.
  Ngjyra: kombinim i finiturave te drurit me efekt.
  Koka e krevatit eshte eco pelle.

  Dollapi: 272x64x242 cm
  Komo: 127x45x80 cm
  Komodina:59x38x41 cm
  Pasqyra: 100x2x69 cm

  Krevat: 160×190 cm

 • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
 • Oferte

  Krevat DENADA, Krem 160×200

  Krevat DENADA, Krem 160×200
  149.00 126.65
  Oferte

  Krevat DENADA, Krem 160×200

  Krevat DENADA, Krem 160×200
  149.00 126.65

  Krevat DENADA
  Ngjyra: E bardhe
  Materiali: veshje eco pelle/lekure ekologjike
  Permasa: 160×200 cm

  x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat Marinar SINBAD, I Bardhe

  Krevat Marinar SINBAD, I Bardhe
  139.00

  Krevat Marinar SINBAD, I Bardhe

  Krevat Marinar SINBAD, I Bardhe
  139.00

  Krevat Marinar SINBAD
  Ngjyra: e bardhe, lyer me boje antialergjike (polerythane)
  Materiali: dru ahu dhe bredhi

  Permasa e mobiljes: 198x96x175 cm
  Permasa e dyshekut: 90×190 cm
  Lartesia nga toka deri ne krevatin e pare: 33 cm
  Lartesia nga toka deri ne krevatin e dyte: 139 cm

  Krevat Marinar SINBAD, Druri

  Krevat Marinar SINBAD, Druri
  119.00

  Krevat Marinar SINBAD, Druri

  Krevat Marinar SINBAD, Druri
  119.00

  Krevat Marinar SINBAD
  Ngjyra: Dru i llakuar antialergjik (polerythane)
  Materiali: dru ahu dhe bredhi

  Permasa e mobiljes: 198x96x175 cm
  Permasa e dyshekut: 90×190 cm
  Lartesia nga toka deri ne krevatin e pare: 33 cm
  Lartesia nga toka deri ne krevatin e dyte: 139 cm

  Krevat JACKIE/LUTHIEN & Zgare fikse, 160×190

  Krevat JACKIE/LUTHIEN & Zgare fikse, 160×190
  99.00

  Krevat JACKIE/LUTHIEN & Zgare fikse, 160×190

  Krevat JACKIE/LUTHIEN & Zgare fikse, 160×190
  99.00

  Krevat JACKIE/LUTHIEN & Zgare fikse
  Permasat: 160×190 cm

  Oferte

  Krevat MEMPHIS JASEMIN, 160X190

  Krevat MEMPHIS JASEMIN, 160X190
  199.00 169.15
  Oferte

  Krevat MEMPHIS JASEMIN, 160X190

  Krevat MEMPHIS JASEMIN, 160X190
  199.00 169.15

  Krevat MEMPHIS JASEMIN
  Materiali: poliester gri (ngjyra e sakte eshte ne foton e dyte)
  Permasa: 160×190 cm

  x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat TRIS Tek, Bezhe 90×190

  Krevat TRIS Tek, Bezhe 90×190
  99.00

  Krevat TRIS Tek, Bezhe 90×190

  Krevat TRIS Tek, Bezhe 90×190
  99.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 90×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, e bardhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare druri me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.

  Krevat TRIS, Bezhe 120×190

  Krevat TRIS, Bezhe 120×190
  109.00

  Krevat TRIS, Bezhe 120×190

  Krevat TRIS, Bezhe 120×190
  109.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 120×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, e bardhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat TRIS, Bezhe 160×190

  Krevat TRIS, Bezhe 160×190
  119.00

  Krevat TRIS, Bezhe 160×190

  Krevat TRIS, Bezhe 160×190
  119.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 160×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, e bardhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Oferte

  Dhome Gjumi JULY – DOLLAP

  Dhome Gjumi JULY – DOLLAP
  199.00 159.20
  Oferte

  Dhome Gjumi JULY – DOLLAP

  Dhome Gjumi JULY – DOLLAP
  199.00 159.20

  Dhome Gjumi JULY – DOLLAP
  Ngjyra: Efekt dru kaf i erret.
  Me tre kapake.
  Permasa: 154x57x207 cm

  Dollap Modular KREO – KAPAKE PENSILE 40/80

  Dollap Modular KREO – KAPAKE PENSILE 40/80
  9.00

  Dollap Modular KREO – KAPAKE PENSILE 40/80

  Dollap Modular KREO – KAPAKE PENSILE 40/80
  9.00

  Dollap Modular KREO – KAPAKE PENSILE 40/80
  Me mekanizem “soft-closing”
  Ngjyra: E Bardhe e llakuar
  Material: MCF sipas standartit europian, 16 mm.
  Permasa: 39.7×39.7×1.6 cm

  x Ne kete cmim perfshihen vetem elementet e fotos se pare.
  x NUK perfshihen struktura, raftet ndarese apo pensilet.

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 80

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 80
  26.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 80

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 80
  26.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 80
  Ngjyre: E bardhe
  Permasa: 80x40x50.5 cm

  x Ne kete cmim perfshihen vetem elementet e fotos se pare.
  x NUK perfshihen kapaket.

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE KENDORE

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE KENDORE
  35.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE KENDORE

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE KENDORE
  35.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE KENDORE
  Ngjyre: E bardhe
  Permasa: 93x40x50.5 cm

  x Ne kete cmim perfshihen vetem elementet e fotos se pare.
  x NUK perfshihen kapaket.

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 40

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 40
  19.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 40

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 40
  19.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE PENSILE 40
  Ngjyre: E bardhe
  Permasa: 40x40x50.5 cm

  x Ne kete cmim perfshihen vetem elementet e fotos se pare.
  x NUK perfshihen kapaket.

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE 40

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE 40
  55.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE 40

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE 40
  55.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE 40
  Ngjyra: E bardhe
  Permasa: 40×50.5×200 cm

  x Ne kete cmim perfshihen vetem elementet e fotos se pare.
  x NUK perfshihen dyert, raftet ndarese, kasetieret apo pensilet.

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE Kendore

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE Kendore
  95.00

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE Kendore

  Dollap Modular KREO – STRUKTURE Kendore
  95.00

  Dollap Modular KREO Kendor
  Ngjyra: E bardhe
  Permasa: 93×50.5×200 cm

  x Ne kete cmim perfshihen vetem elementet e fotos se pare.
  x NUK perfshihen dyert, raftet ndarese, kasetieret apo pensilet.

  Dollap Modular KREO – KAPAKE 40/80

  Dollap Modular KREO – KAPAKE 40/80
  32.00

  Dollap Modular KREO – KAPAKE 40/80

  Dollap Modular KREO – KAPAKE 40/80
  32.00

  Dollap Modular KREO – KAPAKE 40/80

  Me mekanizem “soft-closing”
  Ngjyra: E bardhe e llakuar
  Material: MCF sipas standartit europian, 16 mm.
  Permasa: 39.7×1.6×192 cm

  x Ne kete cmim perfshihet vetem kapaku.
  x NUK perfshihen struktura, raftet ndarese, kasetieret apo pensilet.