fbpx

MOBILJE KORRIDORI

Grid List

Po shfaqen krejt 8 përfundimet

Mobilje Kepucesh LEGOLAS

Mobilje Kepucesh LEGOLAS
49.00

Mobilje Kepucesh LEGOLAS

Mobilje Kepucesh LEGOLAS
49.00

3 Kanata
Permasat: 70x120x18 cm

Portmanto DONALD

Portmanto DONALD
49.00

Portmanto DONALD

Portmanto DONALD
49.00

Portmanto DONALD kushton 49 euro.
Ngjyra: efekt druri
Permasat: 60x30x190 cm

Mobilje Korridori FOCUS – VARESE

Mobilje Korridori FOCUS – VARESE
39.00

Mobilje Korridori FOCUS – VARESE

Mobilje Korridori FOCUS – VARESE
39.00

Mobilje Korridori FOCUS – VARESE
Permasa: 198x50x35 cm

Mobilje Varese EDI, Dru

Mobilje Varese EDI, Dru
59.00

Mobilje Varese EDI, Dru

Mobilje Varese EDI, Dru
59.00

Dimensionet: 50x35x198cm

PORTMONTO NOON BETON/RUSTICA

PORTMONTO NOON BETON/RUSTICA
89.00

PORTMONTO NOON BETON/RUSTICA

PORTMONTO NOON BETON/RUSTICA
89.00

Mobilje Korridori NOON

Stil modern & praktik
Pasqyrë, mobilje
Dimensione: 95 x 26 x 19 cm
Pasqyra: 95 x 2 x 50 cm
Vjen vetëm në kombinim çimento me të bardhë

BARCELONA VARESE KORRIDORI

BARCELONA VARESE KORRIDORI
45.00

BARCELONA VARESE KORRIDORI

BARCELONA VARESE KORRIDORI
45.00

Varese rrobash dhe kapelesh per korridor e setit Barcelona. Varet ne mur

Ngjyra: E bardhe dhe Sonoma
DImensionet:
Gjeresi – 80.3 cm.
Lartesi – 55 cm.
Thellesi – 30 cm.

Mbajtese Kepucesh HALDIR

Mbajtese Kepucesh HALDIR
79.00

Mbajtese Kepucesh HALDIR

Mbajtese Kepucesh HALDIR
79.00

3 Kanata
Permasat: 75x126x19cm

Komo Korridori Haldir

Komo Korridori Haldir
49.00

Komo Korridori Haldir

Komo Korridori Haldir
49.00

Permasat: 53x79x40cm