fbpx

KREVATE

Grid List

Po shfaqet 1–30 nga 46 përfundimegjithsej

Krevat Tek Deco Box Degas – SOMMIER

Krevat Tek Deco Box Degas – SOMMIER
119.00

Krevat Tek Deco Box Degas – SOMMIER

Krevat Tek Deco Box Degas – SOMMIER
119.00

Krevat Deco Box Degas – SOMMIER
Krevat tek
Permasa: 90 x 200 cm
Veshje textil me thurje
6 kembe inoksi

*Ne kete cmim nuk perfshihet testiera apo aksessoret: dyshek + topper.

Krevat Tek PINETA Dru Natyral 90×190

Krevat Tek PINETA Dru Natyral 90×190
109.00

Krevat Tek PINETA Dru Natyral 90×190

Krevat Tek PINETA Dru Natyral 90×190
109.00

Krevat Tek PINETA
Ngjyra: dru natyral

Permasa e krevatit: 198 x 98 x 82 cm
Permasa e vendit te dyshekut: 90 x 190 cm

Ideale per rezidenca universitare, hostele, dhome femijesh, shtepi plazhi, qendra rinore kampingu etj.

Krevat Me Kontenitor ROSEL Grey, 90×200

Krevat Me Kontenitor ROSEL Grey, 90×200
149.00

Krevat Me Kontenitor ROSEL Grey, 90×200

Krevat Me Kontenitor ROSEL Grey, 90×200
149.00

Krevat Me Kontenitor ROSEL
Permasa: 90 x 200 cm
Material efekt velvet
Ngjyre: grey

Krevat TRIS Tek, Gri e Erret 90×190

Krevat TRIS Tek, Gri e Erret 90×190
169.00

Krevat TRIS Tek, Gri e Erret 90×190

Krevat TRIS Tek, Gri e Erret 90×190
169.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 90×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: e bardhe, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare druri me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.

  Krevat BERGEN DUCA, 180×200

  Krevat BERGEN DUCA, 180×200
  219.00

  Krevat BERGEN DUCA, 180×200

  Krevat BERGEN DUCA, 180×200
  219.00

  Krevat BERGEN DUCA
  Permasa: 180×200 cm
  Materiali cope tekstil.

  Krevat PINETA White 160×190

  Krevat PINETA White 160×190
  139.00

  Krevat PINETA White 160×190

  Krevat PINETA White 160×190
  139.00

  Krevat PINETA
  Ngjyra: e bardhe

  Permasa e krevatit: 198 x 168 x 82 cm
  Permasa e vendit te dyshekut: 160 x 190 cm

  Ideale per rezidenca universitare, hostele, dhome femijesh, shtepi plazhi, qendra rinore kampingu etj.

  Testiere Krevati, Degas – SOMMIER

  Testiere Krevati, Degas – SOMMIER
  159.00

  Testiere Krevati, Degas – SOMMIER

  Testiere Krevati, Degas – SOMMIER
  159.00

  Testiere Krevati, Degas – SOMMIER
  Kapet ne mur
  Permasa: 220 x 7 x 106 cm
  Veshje textil me thurje

  *Ne kete cmim nuk perfshihen 2 krevatet apo aksesoret: dyshek + topper.

  Krevat TRIS I Bardhe, 120×190

  Krevat TRIS I Bardhe, 120×190
  169.00

  Krevat TRIS I Bardhe, 120×190

  Krevat TRIS I Bardhe, 120×190
  169.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 120×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat Me Kontenitor LIVIA, 180×200

  Krevat Me Kontenitor LIVIA, 180×200
  229.00

  Krevat Me Kontenitor LIVIA, 180×200

  Krevat Me Kontenitor LIVIA, 180×200
  229.00

  Krevat Me Kontenitor LIVIA
  Permasa: 180 x 200 cm
  Ngjyra: bezhe
  Material mikrofiber

  Krevat BERGEN SORO 23, 180×200

  Krevat BERGEN SORO 23, 180×200
  219.00

  Krevat BERGEN SORO 23, 180×200

  Krevat BERGEN SORO 23, 180×200
  219.00

  Krevat BERGEN SORO 23
  Permasa: 180 x 200 cm
  Materiali cope tekstil

  Krevat Marinari FORESTA, E Bardhe

  Krevat Marinari FORESTA, E Bardhe
  249.00

  Krevat Marinari FORESTA, E Bardhe

  Krevat Marinari FORESTA, E Bardhe
  249.00

  Krevat Marinari FORESTA

  Ideale per rezidenca universitare, hostele, dhome femijesh, shtepi plazhi, qendra rinore kampingu etj.
  Ngjyre: e bardhe

  Permasa totale: 200 x 100 x 160 cm
  Permasa e vendit te dyshekut: 90 x 190 cm

  Dhome Gjumi HALDIR – Krevat Tek

  Dhome Gjumi HALDIR – Krevat Tek
  89.00

  Dhome Gjumi HALDIR – Krevat Tek

  Dhome Gjumi HALDIR – Krevat Tek
  89.00

  Dhome Gjumi HALDIR – Krevat Tek
  Permasa: 90×200 cm

  *Per Sqarim: Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  Oferte

  Krevat VERTIGO/JULY New 120×190

  Krevat VERTIGO/JULY New 120×190
  239.00 155.35
  Oferte

  Krevat VERTIGO/JULY New 120×190

  Krevat VERTIGO/JULY New 120×190
  239.00 155.35

  Krevat VERTIGO/JULY New

 • Materiali: Cope efekt nabuk
 • Permasat: 120X190 cm
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte

  Dhome Gjumi URBAN – KREVAT

  Dhome Gjumi URBAN – KREVAT
  249.00

  Dhome Gjumi URBAN – KREVAT

  Dhome Gjumi URBAN – KREVAT
  249.00

  Dhome Gjumi URBAN – KREVAT
  Permasa: 160 × 190 cm
  Materiali i veshjes cope eco pelle/lekure ekologjike.

  x Nuk perfshin zgaren dhe dyshekun ne kete cmim.

  Krevat TRIS, Bezhe 180×200

  Krevat TRIS, Bezhe 180×200
  219.00

  Krevat TRIS, Bezhe 180×200

  Krevat TRIS, Bezhe 180×200
  219.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 180×200 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, e bardhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat TRIS, Tortora 120×190

  Krevat TRIS, Tortora 120×190
  169.00

  Krevat TRIS, Tortora 120×190

  Krevat TRIS, Tortora 120×190
  169.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 120×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, bezhe dhe i bardhe
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat TRIS I Bardhe, 180×200

  Krevat TRIS I Bardhe, 180×200
  219.00

  Krevat TRIS I Bardhe, 180×200

  Krevat TRIS I Bardhe, 180×200
  219.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 180×200 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat TRIS Gri e Erret, 180×200

  Krevat TRIS Gri e Erret, 180×200
  219.00

  Krevat TRIS Gri e Erret, 180×200

  Krevat TRIS Gri e Erret, 180×200
  219.00

  Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 180×200 cm

 • Vjen edhe ne versionet: e bardhe, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat FIORE, Bezhe 160×200

  Krevat FIORE, Bezhe 160×200
  179.00

  Krevat FIORE, Bezhe 160×200

  Krevat FIORE, Bezhe 160×200
  179.00

  Krevat FIORE
  Me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
  Permasat: 160×200 cm

  Ngjyra: bezhe
  x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Dhome Gjumi GEMMA – Krevat

  Dhome Gjumi GEMMA – Krevat
  269.00

  Dhome Gjumi GEMMA – Krevat

  Dhome Gjumi GEMMA – Krevat
  269.00

  Krevat GEMMA
  Me serigrafi argento dhe gliter!

  Permasa: 179 x 223 x 100 cm (permasa e dyshekut 160 x 200 cm)

  x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Oferte

  Dhome Gjumi VERONA – Krevat Me Zgare Me Kontenitor

  Dhome Gjumi VERONA – Krevat Me Zgare Me Kontenitor
  549.00 384.30
  Oferte

  Dhome Gjumi VERONA – Krevat Me Zgare Me Kontenitor

  Dhome Gjumi VERONA – Krevat Me Zgare Me Kontenitor
  549.00 384.30

  Dhome Gjumi VERONA
  Bashke Me Zgare Fikse

  Permasat e krevatit:
  175×210 cm (nga jashte)
  160×200 cm (nga brenda)

  Dhome Gjumi NOIR/PADOVA – Krevat Me Kontenitor

  Dhome Gjumi NOIR/PADOVA – Krevat Me Kontenitor
  599.00

  Dhome Gjumi NOIR/PADOVA – Krevat Me Kontenitor

  Dhome Gjumi NOIR/PADOVA – Krevat Me Kontenitor
  599.00

  Dhome Gjumi NOIR/PADOVA – Krevat Me Kontenitor
  Permasa: 175,6 x 217 x 120 cm
  (160×200 cm nga brenda)

  Krevat Tek BERGEN DUCA, 90×190

  Krevat Tek BERGEN DUCA, 90×190
  189.00

  Krevat Tek BERGEN DUCA, 90×190

  Krevat Tek BERGEN DUCA, 90×190
  189.00

  Krevat BERGEN DUCA
  Permasa: 90 x 190 cm
  Materiali cope tekstil.

  Dhome Gjumi AGATHA – KREVAT

  Dhome Gjumi AGATHA – KREVAT
  339.00

  Dhome Gjumi AGATHA – KREVAT

  Dhome Gjumi AGATHA – KREVAT
  339.00

  Dhome Gjumi AGATHA – KREVAT
  Permasa: 160 x 190 cm
  Me material cope eco pelle/lekure ekologjike.

  x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  Krevat JORDAN Bianco, 180×200

  Krevat JORDAN Bianco, 180×200
  339.00

  Krevat JORDAN Bianco, 180×200

  Krevat JORDAN Bianco, 180×200
  339.00

  Krevat Jordan
  Veshje me cope Eco Pelle/lekure
  Ngjyra: E bardhe
  Permasat: 180x200cm

  x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Krevat WILLIAMS 90×190, Pana

  Krevat WILLIAMS 90×190, Pana
  149.00

  Krevat WILLIAMS 90×190, Pana

  Krevat WILLIAMS 90×190, Pana
  149.00

  Krevat WILLIAMS
  Permasa: 90 x 190 cm
  Ngjyra: pana

  *Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim!

  Krevat WILLIAMS 90×190, Gri

  Krevat WILLIAMS 90×190, Gri
  149.00

  Krevat WILLIAMS 90×190, Gri

  Krevat WILLIAMS 90×190, Gri
  149.00

  Krevat WILLIAMS
  Permasa: 90 x 190 cm
  Ngjyra: gri

  *Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim!

  Krevat WILLIAMS 180×200, Gri

  Krevat WILLIAMS 180×200, Gri
  219.00

  Krevat WILLIAMS 180×200, Gri

  Krevat WILLIAMS 180×200, Gri
  219.00

  Krevat WILLIAMS
  Permasa: 180 x 200 cm
  Ngjyra: gri

  *Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim!

  Krevat WILLIAMS 160×190, Pana

  Krevat WILLIAMS 160×190, Pana
  199.00

  Krevat WILLIAMS 160×190, Pana

  Krevat WILLIAMS 160×190, Pana
  199.00

  Krevat WILLIAMS
  Permasa: 160 x 190 cm
  Ngjyra: pana

  *Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim!

  Krevat WILLIAMS 160×190, Gri

  Krevat WILLIAMS 160×190, Gri
  199.00

  Krevat WILLIAMS 160×190, Gri

  Krevat WILLIAMS 160×190, Gri
  199.00

  Krevat WILLIAMS
  Permasa: 160 x 190 cm
  Ngjyra: gri

  *Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim!

  sqAlbanian