fbpx

DHOMA FEMIJESH

Grid List

Po shfaqen krejt 17 përfundimet

Oferte

Krevat per femije CINDERELLA

Krevat per femije CINDERELLA
239.00 149.00
Oferte

Krevat per femije CINDERELLA

Krevat per femije CINDERELLA
239.00 149.00

Krevat per femije CINDERELLA
Materiali: metalik

Permasat: 235x151x217 cm

Set Krevat Marinari POPEYE & KOMO

Set Krevat Marinari POPEYE & KOMO
219.00

Set Krevat Marinari POPEYE & KOMO

Set Krevat Marinari POPEYE & KOMO
219.00

Set Krevat Marinari POPEYE & KOMO

Ngjyre: Efekt druri

Permasat e krevatit marinar: 204x96x160 cm
Permasat e komose: 70x41x75 cm
Permasat e raftit te murit: 80×20 cm

x Zgarat jane te perfshire ne kete cmim.

Oferte

Krevat per femije WONDER

Krevat per femije WONDER
419.00 299.00
Oferte

Krevat per femije WONDER

Krevat per femije WONDER
419.00 299.00

Krevat per femije WONDER
Strukture: metalike

Permasat: 256x190x91 cm

Oferte

Krevat per femije TOMAS TRENI

Krevat per femije TOMAS TRENI
299.00 199.00
Oferte

Krevat per femije TOMAS TRENI

Krevat per femije TOMAS TRENI
299.00 199.00

Krevat per femije TOMAS TRENI

Oferte

Krevat per femije SAM ZJARRFIKESI

Krevat per femije SAM ZJARRFIKESI
399.00 269.00
Oferte

Krevat per femije SAM ZJARRFIKESI

Krevat per femije SAM ZJARRFIKESI
399.00 269.00

Krevat per femije SAM ZJARRFIKESI

Oferte

Krevat per femije JEEP

Krevat per femije JEEP
299.00 215.00
Oferte

Krevat per femije JEEP

Krevat per femije JEEP
299.00 215.00

Krevat per femije JEEP

Oferte

Krevat per femije SCHOOL BUS

Krevat per femije SCHOOL BUS
399.00 269.00
Oferte

Krevat per femije SCHOOL BUS

Krevat per femije SCHOOL BUS
399.00 269.00

Krevat per femije SCHOOL BUS

Set Studimi ELON, Junior

Set Studimi ELON, Junior
219.00

Set Studimi ELON, Junior

Set Studimi ELON, Junior
219.00

Set studimi ELON, Junior

Permasat ne total: 220x52x180 cm

Permasat per secilen pjese kryesore te setit:
Librari:40x33x180 cm
Tavoline studimi: 100x50x70 cm
Dollap:80x52x180 cm

Sigurisht qe ne cmim perfshihen edhe raftet mbi tavoline.

Karrigia eshte thjesh pjese e setit fotografik.

Oferte

Tavoline Studimi + karrige WONDER

Tavoline Studimi + karrige WONDER
169.00 119.00
Oferte

Tavoline Studimi + karrige WONDER

Tavoline Studimi + karrige WONDER
169.00 119.00

Tavoline Studimi + karrige WONDER
Strukture: metalike

Tavoline: 120x65x158 cm
Karrige: 49x54x97 cm

Oferte

Dollap Per Femije WONDER

Dollap Per Femije WONDER
349.00 239.00
Oferte

Dollap Per Femije WONDER

Dollap Per Femije WONDER
349.00 239.00

Dollap Per Femije WONDER
Strukture: metalike

Permasat: 80x54x97 cm

Oferte

Dollap hekuri Cinderella

Dollap hekuri Cinderella
299.00 219.00
Oferte

Dollap hekuri Cinderella

Dollap hekuri Cinderella
299.00 219.00

Dollap Cinderella ngjyre e bardhe me vijezime roze dhe material prej hekuri. I dizenjuar per dhoma vajzash per t’i dhene nje ndjesi perrallore ambientit.

Oferte

Tavoline Studimi per femije CINDERELLA

Tavoline Studimi per femije CINDERELLA
169.00 99.00
Oferte

Tavoline Studimi per femije CINDERELLA

Tavoline Studimi per femije CINDERELLA
169.00 99.00

Tavoline Studimi per femije CINDERELLA

Tavolina & pasqyre 79x40x149 cm
Stol 34×47 cm

Oferte

Komodine per femije Cinderella

Komodine per femije Cinderella
39.00 26.00
Oferte

Komodine per femije Cinderella

Komodine per femije Cinderella
39.00 26.00

Komodine per dhome femijesh e setit Cinderella. E perbere nga hekuri dhe e dizenjuar per t’i ofruar femijes tuaj nje ambjent perrallor. Nje mobilje per princesha te verteta.

DHOME GJUMI FEMIJESH SOPPALCO KASTELO TORTORA

DHOME GJUMI FEMIJESH SOPPALCO KASTELO TORTORA
569.00

DHOME GJUMI FEMIJESH SOPPALCO KASTELO TORTORA

DHOME GJUMI FEMIJESH SOPPALCO KASTELO TORTORA
569.00

Dhoma per femije KASTELO

Vjen ne ngjyren: bezhe, viola dhe te blerte

Permasat: 290 x 100 cm x 53 cm.

Permasat e krevatit: 80×190 cm.

Dhome femijesh KAPPA, Violet

Dhome femijesh KAPPA, Violet
519.00

Dhome femijesh KAPPA, Violet

Dhome femijesh KAPPA, Violet
519.00

Dhome gjumi per femije, idelae per te kursyer hapsire. Dhoma permban dhe nje krevat tjeter ne sirtar.
Vjen ne ngjyrat: gri e hapur me blu dhe gri e hapur me lejla dhe tortora

Permasat: 290 cm x 100 cm x 53 cm.

Permasat e krevatit: 80×190 cm

Dhome femijesh KAPPA, Tortora

Dhome femijesh KAPPA, Tortora
519.00

Dhome femijesh KAPPA, Tortora

Dhome femijesh KAPPA, Tortora
519.00

Dhome gjumi per femije, idelae per te kursyer hapsire. Dhoma permban dhe nje krevat tjeter ne sirtar.
Vjen ne ngjyrat: gri e hapur me blu dhe gri e hapur me lejla dhe tortora

Permasat: 290 cm x 100 cm x 53 cm.

Permasat e krevatit: 80×190 cm

Dhome femijesh KAPPA, Blu

Dhome femijesh KAPPA, Blu
519.00

Dhome femijesh KAPPA, Blu

Dhome femijesh KAPPA, Blu
519.00

Dhome gjumi per femije, idelae per te kursyer hapsire. Dhoma permban dhe nje krevat tjeter ne sirtar.
Vjen ne ngjyrat: gri e hapur me blu dhe gri e hapur me lejla dhe tortora

Permasat: 290 cm x 100 cm x 53 cm.

Permasat e krevatit: 80×190 cm