fbpx

KENDE

Grid List

Po shfaqet 1–30 nga 77 përfundimegjithsej

Kend CHARLIE, Grey Paris – Majtas

Kend CHARLIE, Grey Paris – Majtas
399.00

Kend CHARLIE, Grey Paris – Majtas

Kend CHARLIE, Grey Paris – Majtas
399.00

Kendi CHARLIE
Materiali: mikrofiber cilesore
Veshja e jastekeve te siperm dhe te poshtem mund të hiqen dhe të lahen.

Ngjyra: Grey Paris
Krahu: Majtas
Përmasat: 262×165 cm

Oferte

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas
799.00 679.00
Oferte

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas

Kend BARTH, Gri e Erret – Majtas
799.00 679.00

Kend BARTH
Ngjyra: Gri e erret
Krahu: Majtas
Permasa: 290 x 215 cm

Kend KUSAMA Mente – Majtas

Kend KUSAMA Mente – Majtas
999.00

Kend KUSAMA Mente – Majtas

Kend KUSAMA Mente – Majtas
999.00

Kendi KUSAMA, me një design unik.

 • Permasa: 320×240 cm
 • Ka mekanizma shtytës të shpinës qe e shnderrojne edhe si vend për fjetje
 • Strukture: dru ahu multistrat
 • Kembet: metalike
 • Materiali i copes: mikrofibër
 • Kend DILLER – Djathtas

  Kend DILLER – Djathtas
  529.00

  Kend DILLER – Djathtas

  Kend DILLER – Djathtas
  529.00

  Permasat: 281 cm x 185 cm, gjeresi 106 cm
  Materiali i copes: mikrofiber veluto
  Struktura: dru ahu multistrat
  Kembe: metalike
  Jasteket e uljes: kane copen te pajisur me zinxhir dhe mund te hiqen per tu lare dhe te rivendosen

  Kend DILLER – Majtas

  Kend DILLER – Majtas
  529.00

  Kend DILLER – Majtas

  Kend DILLER – Majtas
  529.00

  Permasat: 281 cm x 185 cm, gjeresi 106 cm
  Materiali i copes: mikrofiber veluto
  Struktura: dru ahu multistrat
  Kembe: metalike
  Jasteket e uljes: kane copen te pajisur me zinxhir dhe mund te hiqen per tu lare dhe te rivendosen

  Kend RAMSEY, Gri e Hapur – Majtas

  Kend RAMSEY, Gri e Hapur – Majtas
  729.00

  Kend RAMSEY, Gri e Hapur – Majtas

  Kend RAMSEY, Gri e Hapur – Majtas
  729.00
 • Permasa: 298 cm x 245 cm, gjerësi 95 cm
 • Ngjyra: gri e hapur
 • Fal mekanizmave shtytes te shpines.
 • Kendi shnderrohet edhe si vend per fjetje.
 • Vetem nga njera ane (nga ana 298 cm)
 • Ka strukture dru ahu multistrat.
 • Kend LOTUS, Bezhe – Djathtas

  Kend LOTUS, Bezhe – Djathtas
  799.00

  Kend LOTUS, Bezhe – Djathtas

  Kend LOTUS, Bezhe – Djathtas
  799.00

  Kend LOTUS, Bezhe
  Permasat i mbyllur: 305×220 cm
  Permasat i hapur: 315×235 cm
  Materiali i copes: poliester/lino me thurje
  Strukture dru ahu multistrate
  Sfungjeri ka trashesi 17 cm dhe dendesi 34-35 kg/m3

  Kend CHARLIE, Grey Paris – Djathtas

  Kend CHARLIE, Grey Paris – Djathtas
  399.00

  Kend CHARLIE, Grey Paris – Djathtas

  Kend CHARLIE, Grey Paris – Djathtas
  399.00

  Kendi CHARLIE
  Materiali: mikrofiber cilesore
  Veshja e jastekeve te siperm dhe te poshtem mund të hiqen dhe të lahen.

  Ngjyra: Grey Paris
  Krahu: Djathtas
  Përmasat: 262×165 cm

  Kend CHARLIE, Light Beige – Majtas

  Kend CHARLIE, Light Beige – Majtas
  399.00

  Kend CHARLIE, Light Beige – Majtas

  Kend CHARLIE, Light Beige – Majtas
  399.00

  Kendi CHARLIE
  Materiali: mikrofiber cilesore
  Veshja e jastekeve te siperm dhe te poshtem mund të hiqen dhe të lahen.

  Ngjyra: Light Beige
  Krahu: Majtas
  Përmasat: 262×165 cm

  Kend CHARLIE, Light Beige – Djathtas

  Kend CHARLIE, Light Beige – Djathtas
  399.00

  Kend CHARLIE, Light Beige – Djathtas

  Kend CHARLIE, Light Beige – Djathtas
  399.00

  Kendi CHARLIE
  Materiali: mikrofiber cilesore
  Veshja e jastekeve te siperm dhe te poshtem mund të hiqen dhe të lahen.

  Ngjyra: Light Beige
  Krahu: Djathtas
  Përmasat: 262×165 cm

  Kend ROUGE Dark Blue, Majtas

  Kend ROUGE Dark Blue, Majtas
  749.00

  Kend ROUGE Dark Blue, Majtas

  Kend ROUGE Dark Blue, Majtas
  749.00

  Kendi ROUGE
  I dizenjuar nga kompania daneze ACTONA

  Permasa: 310 x 185 cm
  Ngjyra: blu marine
  Me kembe te zeza metal

  Oferte

  Kend LIN Gri e Erret – Majtas

  Kend LIN Gri e Erret – Majtas
  519.00 479.00
  Oferte

  Kend LIN Gri e Erret – Majtas

  Kend LIN Gri e Erret – Majtas
  519.00 479.00
 • Permasat: 295×195 cm
 • Hapet per t’u kthyer ne krevat
 • Copa eshte tekstil poliester
 • Lehtesishte e pastrueshme me nje cope te njome
 • Kend ZADIG – Majtas

  Kend ZADIG – Majtas
  589.00

  Kend ZADIG – Majtas

  Kend ZADIG – Majtas
  589.00

  Përmasat ideale: 292×232 cm
  Trashësia e sfungjerit 18 cm

  Kend Pablo Gri e hapur, krahu majtas

  Kend Pablo Gri e hapur, krahu majtas
  739.00

  Kend Pablo Gri e hapur, krahu majtas

  Kend Pablo Gri e hapur, krahu majtas
  739.00

  Kendi Pablo vjen ne permasa 300x250X80 cm

  Copa eshte Nabuk Eco Pelle.
  Gjithashtu mund te hapet, shnderrohet ne krevat ne gjeresi 135 cm.
  Ka kontenitor, mund te ngrihet pjesa ulese dhe te vendosen sende poshte.
  Jasteket kane zinxhire, copa mund te hiqet dhe te lahet

  Oferte

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas
  519.00 479.00
  Oferte

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas

  Kend LIN Gri e Erret – Djathtas
  519.00 479.00
 • Permasat: 295×195 cm
 • Hapet per t’u kthyer ne krevat
 • Copa eshte tekstil poliester
 • Lehtesishte e pastrueshme me nje cope te njome
 • Kend DOMINGO, Tortora

  Kend DOMINGO, Tortora
  589.00

  Kend DOMINGO, Tortora

  Kend DOMINGO, Tortora
  589.00

  Kend DOMINGO
  Ngjyra: Tortora
  Materiali: Mikrofiber
  Permasa: 260 x 260 cm

  Oferte

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas

  Kend MATIS Gri Surf – Majtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre mustarde surf.

  Ana e kendit: Majtas

  Ngjyra: Gri e hapur, Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas

  Kend MATIS Gri e Hapur Surf – Djathtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre surf.

  Ana e kendit: Djathtas

  Ngjyra: Gri e hapur, Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas
  629.00 579.00
  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Majtas
  629.00 579.00

  Kendi BELEN eshte superfunksional, shnderohet ne krevat, ka pupe me kontenitor, me dy pupa ekstra, mbeshtetese te levizshme te shpines.

  Permasat i mbyllur: 287 x 240 cm, gjeresi 95 cm
  Permasat e fjetjes: 134 x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas
  579.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Majtas
  579.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara. I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj. Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit. Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat. Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi.

  Ana e kendit: Majtas

  Ngjyra: Bezhe

  Materiali: 100% Polyester 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas
  579.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas

  Kend MATIS Bezhe Palma – Djathtas
  579.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara. I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj. Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit. Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat. Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi.

  Ana e kendit: Djathtas

  Ngjyra: Bezhe

  Materiali: 100% Polyester 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas
  629.00 579.00
  Oferte

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas

  Kend BELEN Tortora Palma – Djathtas
  629.00 579.00

  Kendi BELEN eshte superfunksional, shnderohet ne krevat, ka pupe me kontenitor, me dy pupa ekstra, mbeshtetese te levizshme te shpines.

  Permasat i mbyllur: 287 x 240 cm, gjeresi 95 cm
  Permasat e fjetjes: 134 x 206 cm

  Kend SIGMAR, Gri 3×3

  Kend SIGMAR, Gri 3×3
  849.00

  Kend SIGMAR, Gri 3×3

  Kend SIGMAR, Gri 3×3
  849.00

  Kend SIGMAR
  Ngjyre: Silver
  Permasa: 300 x 300 cm
  Falë sfungjerit me dendësi 33 kg/m3, SIGMAR ofron rehati maksimale.
  Material cope mikrofibër, pastrohet lehtësisht në sipërfaqe, efekt lëkure e butë.
  Me anë të mekanizmave shtytës të shpinës këndi shndërrohet ne 2 vende për fjetje.
  Ka strukturë dru ahu multistrat dhe këmbë metalike te zeza.

  Oferte

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas

  Kend MATIS Blu Surf – Djathtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre mustarde surf.

  Ana e kendit: Djathtas

  Ngjyra: Blu Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Djathtas

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Djathtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Djathtas

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Djathtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ne ngjyre blu surf.

  Ana e kendit: Djathtas

  Ngjyra: Mustarde Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Majtas

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Majtas
  619.00 525.00
  Oferte

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Majtas

  Kend MATIS, Mustarde Surf – Majtas
  619.00 525.00

  Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
  I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
  Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
  Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
  Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre blu surf.

  Ana e kendit: Majtas

  Ngjyra: Mustarde Surf

  Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

  Dimensionet: 297 cm x 206 cm

  Oferte

  Kendi BELEN Bezhe Palma – Majtas

  Kendi BELEN Bezhe Palma – Majtas
  629.00 579.00
  Oferte

  Kendi BELEN Bezhe Palma – Majtas

  Kendi BELEN Bezhe Palma – Majtas
  629.00 579.00

  Kendi BELEN eshte superfunksional, shnderrohet ne krevat, ka pupe me kontenitor, me dy pupa ekstra, mbeshtetese te levizshme te shpines.

  Permasat i mbyllur: 287 x 240 cm, gjeresi 95 cm
  Permasat e fjetjes: 134 x 206 cm

  Oferte

  Kend BELEN Bezhe Palma – Djathtas

  Kend BELEN Bezhe Palma – Djathtas
  629.00 579.00
  Oferte

  Kend BELEN Bezhe Palma – Djathtas

  Kend BELEN Bezhe Palma – Djathtas
  629.00 579.00

  Kendi BELEN eshte superfunksional, shnderrohet ne krevat, ka pupe me kontenitor, me dy pupa ekstra, mbeshtetese te levizshme te shpines.

  Permasat i mbyllur: 287 x 240 cm, gjeresi 95 cm
  Permasat e fjetjes: 134 x 206 cm

  Kend SIGMAR Gri – Majtas

  Kend SIGMAR Gri – Majtas
  739.00

  Kend SIGMAR Gri – Majtas

  Kend SIGMAR Gri – Majtas
  739.00

  Kend SIGMAR
  Ngjyre: Silver
  Permasa: 300 x 230 cm
  Falë sfungjerit me dendësi 33 kg/m3, SIGMAR ofron rehati maksimale.
  Material cope mikrofibër, pastrohet lehtësisht në sipërfaqe, efekt lëkure e butë.
  Me anë të mekanizmave shtytës të shpinës këndi shndërrohet ne 2 vende për fjetje.
  Ka strukturë dru ahu multistrat dhe këmbë metalike te zeza.

  Kend SIGMAR Gri – Djathtas

  Kend SIGMAR Gri – Djathtas
  739.00

  Kend SIGMAR Gri – Djathtas

  Kend SIGMAR Gri – Djathtas
  739.00

  Kend SIGMAR
  Ngjyre: Silver
  Permasa: 300 x 230 cm
  Falë sfungjerit me dendësi 33 kg/m3, SIGMAR ofron rehati maksimale.
  Material cope mikrofibër, pastrohet lehtësisht në sipërfaqe, efekt lëkure e butë.
  Me anë të mekanizmave shtytës të shpinës këndi shndërrohet ne 2 vende për fjetje.
  Ka strukturë dru ahu multistrat dhe këmbë metalike te zeza.