fbpx

Detaje Produkti

Dollap LINZ

369.00 295.20

Dollap LINZ
Me 5 kanate dhe dy sirtare.
Ngjyra: gri e erret me lluster dhe efekt druri
Permasa: 225 x 55 x 213 cm

S’ka stok

Kategori:

Share