fbpx

Detaje Produkti

Komodine LINZ

55.00

Komodine LINZ
Me dy sirtare.
Ngjyra: gri e erret me lluster dhe efekt druri
Permasa: 50 x 40 x 45 cm

Ka stok

Kategori:

Share