fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi GEMMA – Dollap

699.00

Dollap GEMMA
Me 6 ante, dy prej te cilave me pasqyre!
Me ndricim led, serigrafi argento dhe gliter!

Permase: 251 x 58 x 205 cm

Vetëm 2 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian