fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi LEA – DOLLAP

649.00

Dhome Gjumi LEA – DOLLAP
Permasa: 272 x 64 x 242 cm
Me tre ndarje te brendshme.
Me dyer me shine dhe me pasqyre.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian