fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi LILY – KOMO

279.00 195.30

Dhome Gjumi LILY – KOMO
Ngjyra: Efekt druri i bardhe dhe efekt dru lisi
Me kembe dhe doreza te zeza metalike
Permasa: 120 x 46 x 75 cm

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian