fbpx

Product Details

Dhome Gjumi LILY – KOMO

279.00 195.30

Dhome Gjumi LILY – KOMO
Ngjyra: Efekt druri i bardhe dhe efekt dru lisi
Me kembe dhe doreza te zeza metalike
Permasa: 120 x 46 x 75 cm

In stock

Category:

Share

en_USEnglish