fbpx

Detaje Produkti

Set Dhome Gjumi ATOM

1,299.00

Dhoma Gjumi ATOM

dollap: 272x64x241 cm
komo: 138x46x80 cm
pasqyre: 108x3x65 cm
komodine: 64x38x41 cm
krevat: 160×190 cm

x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian