fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi ALEXA – PASQYRE

169.00 69.00

Dhome Gjumi ALEXA – PASQYRE
Ngjyra: efekt çemento dhe i bardhe
Permasa: 117 x 2 x 90 cm

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian