fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi LILY – DOLLAP

999.00 699.30

Dhome Gjumi LILY – DOLLAP
Me 6 kanate dhe me 1 kante pasqyre
Ngjyra: Efekt druri i bardhe dhe efekt dru rigato
Doreza te zeza metalike
Permasa: 252 x 57 x 215 cm

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian