fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi LILY – KOMODINE

109.00 76.30

Dhome Gjumi LILY – KOMODINE
Ngjyra: Efekt druri i bardhe
Kembe dhe doreze e zeze metalike
Permasa: 55 x 46 x 47 cm

Vetëm 2 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian