fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi RADIO – DOLLAP

1,099.00 769.30

Dhome Gjumi RADIO – DOLLAP
Me gjashte dyer, me dy dyer pasqyre
Ngjyra: efekt druri dhe efekt ratan
Permasa: 254 x 57 x 215 cm

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian