fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi URBAN – KREVAT

249.00

Dhome Gjumi URBAN – KREVAT
Permasa: 160 × 190 cm
Materiali i veshjes cope eco pelle/lekure ekologjike.

x Nuk perfshin zgaren dhe dyshekun ne kete cmim.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian