fbpx

Detaje Produkti

Divani Tresh Me Hapje HEKTOR Jerry

549.00

Divani Tresh Me Hapje HEKTOR Jerry
Ngjyra: tortora
Strukture: dru ahu, multistrat
Material: cope mikrofiber
Mund të hapet lehtesisht dhe te shnderrohet ne krevat.

Permasa: 240 x 90 cm

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian