fbpx

Detaje Produkti

Divan SATOSHI, Grey

259.00 149.00

Divan me hapje, SATOSHI
Ngjyra: gri

Divan: 64 cm x 208 cm
Vend fjetje: 100 cm x 190 cm

I disponueshem ne 6 ngjyra
Strukture dhe kembe hekur
Kembe perforcuese ne shpinore per te mbajtur peshen ne pozicionin e hapur

Per 1 cope:
Nga 259 euro behet 199 euro!
Per 2 cope ose me shume:
Nga 259 euro, behet 169 euro copa!

*Per sqarim:
Per shkak te ndricimit copa reflekton ne nuanca te ndryshme.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian