fbpx

Detaje Produkti

Set Dhome Gjumi MILA, Elvira Bianco

555.00 498.95

Dhome gjumi minimaliste MILA, Elvira Bianco

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 240 cm
Thellesi 52 cm
Lartesi 237 cm

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)

Ngjyra: elvira bianco
x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

* Vijne ne oferte vetem duke i blere te treja bashke:
1. Dhoma MILA
2. Dyshek ECO ALOE
3. Zgare druri 160 x 200 cm

Nga 765 Euro, behet 599 euro!

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian