fbpx

Detaje Produkti

Set Dhome Gjumi HAZEL

1,499.00 995.34

Dhome Gjumi HAZEL
Dollap: 252 x 58 x 216 cm
Super i organizuar me kapake me “soft closing”
Set komo: 129 x 82 x 56 cm
Pasqyre: 79 x 100 x 40 cm
Komodine: 53 x 56 x 46.5 cm

*Zgara dhe dysheku NUK perfshihen ne kete cmim

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian