fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi MATRIX, I Zi

899.00

Dhome Gjumi MATRIX
Ngjyra: E bardhe

Dollap: 251 x 58 x 205 cm
Krevat: 166 x 206 x 100 (permasa e brendshme 160×200 cm)
Komo: 113 x 42 x 73 cm
Komodine: 50 x 38 x 49 cm
Pasqyre: 83 x 2 x 63 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian