fbpx

Detaje Produkti

Krevat PANAJA me Zg.Me Kontenitor, Grey – 180×200

229.00

Krevat PANAJA me Zgare Me Kontenitor
Permasa: 160 x 200 cm
Zbukuruar me butona stil ‘Capitone’ dhe efekt gure Swaroski
Ngjyre: gri

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian