fbpx

Detaje Produkti

Krevat PANAJA me Zg. Me Kontenitor, Grey – 160×200

199.00

Krevat PANAJA me Zgare Me Kontenitor
Permasa: 160 x 200 cm
Zbukuruar me butona stil ‘Capitone’ dhe efekt gure Swaroski
Ngjyre: gri

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian