fbpx

Detaje Produkti

Komo LINZ

209.00

Komo LINZ
Me gjashte sirtare dhe dy kanate.
Ngjyra: gri e erret me lluster dhe efekt druri
Permasa: 149 x 40 x 95 cm

Ka stok

Kategori:

Share