fbpx

Detaje Produkti

Dollap BARCELONA 2A

89.00 59.00

Dollapi Barcelona me 2 ante

Ngjyra: e bardhe dhe dru
Dimensioni:
Gjeresi – 80,3 cm.
Lartesi – 202.6 cm.
Thellesi – 37 cm.

S’ka stok

Kategori:

Share