fbpx

Detaje Produkti

Dollap hekuri School Bus

299.00 219.00

Dollapi School Bus ngjyre e verdh dhe material hekuri me 2 ante. Ideal per dhoma femijesh dhe hapesira te vogla.

S’ka stok

Kategori:

Share