fbpx

Detaje Produkti

Dollap LEGOLAS New, 3 Kapake

249.00

Dollap LEGOLAS New

Me tre kapake dhe dy sirtare.
Ngjyra: Efekt druri & e bardhe
Permasat: 118.5 x 196.5 x 54 cm

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian