fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi TIJANA 180

929.00

Dhome gjumi e stilit modern Tijana. Dollapi eshte i mire-organizuar dhe eshte i pajisur me ndricim LED, po ashtu dhe koka e krevatit dhe kryejne funksionin e abazhurit. Eshte e pajisur me pupe e cila fshihet ne komo dhe perdoret dhe si kontenitor.
Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, pupa dhe krevati me dimensione 180×200 cm. Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasa 160 x 200 cm.

Ngjyra: E bardhe

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 250 cm
Thellesi 63 cm
Lartesi 220 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

S’ka stok

Kategori:

Share