fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi SEFURA SNOW WHITE 2 ROMBI

499.00

Dhome gjumi minimaliste Sefura Snow White. Krevati eshte i punuar i gjithi me lekure ekologjike. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, dhe krevati me dimensione 160x190cm.

Ngjyra: Snow White dhe Tortora

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 240 cm
Thellesi 52 cm
Lartesi 237 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

1 stok

Kategori:

Share