fbpx

Product Details

DHOME DIAMOND BIANCO 3 ANTE 160

999.00

Dhoma DIAMOND e dekoruar me serigrafi ‘silver’. Dollap me 3 dyer i pajisur me sistem “soft closing. Gjithashtu sirtarët janë me sistem “push & pull” dhe koka e krevatit eshte eco pelle.

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

7 in stock

Category:

Share