fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi LEA

899.00

Dhoma LEA, stil modern.
Ngjyra: kombinim i finiturave te drurit me efekt.
Koka e krevatit eshte eco pelle.

Dollapi: 272x64x242 cm
Komo: 130x46x79 cm
Komodina:61x38x41 cm
Pasqyra: 100x2X69 cm

Krevat: 160×190 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • Vetëm 2 stok

    Kategori:

    Share