fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi ELEONOR

1,599.00

Dhome Gjumi ELEONOR
Serigrafi argento & glitter

Dollap: 269 x 59 x 242 cm
Komo: 113 x 48 x 86 cm
Komodina: 54 x 38 x 53 cm
Pasqyra: 100 x 68 cm
Krevati: 188 x 207 x 116 cm
(Dysheku duhet: 160 x190 cm)

*Ne cmim nuk perfshihet dysheku dhe zgara.

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian