fbpx

Detaje Produkti

Kend Modular PORTOFINO – POUFFE

179.00

Kendi modular PORTOFINO vjen ne ngjyre bezhe!
Nëpërmjet 4 moduleve dhe 1 pupe
ai ofron mundësi të pafundme konfigurimi:

Modul PUPE
P: 90×62 cm

Lartesia e ndenjeses nga toka eshte 43 cm.
Material i copes, mikrofiber.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian