fbpx

Detaje Produkti

Zgare Me KONTENITOR 180×200

179.00

Zgare Me Kontenitor
Strukture dhe mekanizma: metalike
Doga: multistrat elastik
Shtrese e poshtme: fiber
Permasa: 180×200 cm

Vetëm 2 stok

Kategori:

Share