fbpx

Detaje Produkti

Zgare Me Kembe 160×200

59.00

Zgare Me Kembe
Strukture dhe kembe: metalike
Doga: multistrat elastik
Permasa: 160×200 cm

S’ka stok

Kategori:

Share