fbpx

Detaje Produkti

Mobilje Tualeti SILURO 60, E Bardhe

129.00

Mobilje Tualeti SILURO 60
Perfshin:
– mobiljen me dy sirtare
– lavaman porcelani
Ngjyra e mobiljes: e bardhe

*Per sqarim: grupi i mishelatorit dhe pasqyra nuk perfshihen ne kete cmim!

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian