fbpx

Detaje Produkti

Mobilje Tualeti SILURO 80, E Bardhe

149.00 108.99

Mobilje Tualeti SILURO 80
Perfshin:
– mobiljen me dy sirtare
– lavaman porcelani
Ngjyra e mobiljes: e bardhe

*Per sqarim: grupi i mishelatorit dhe pasqyra nuk perfshihen ne kete cmim!

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian