fbpx

Detaje Produkti

Krevat TRIS, Tortora 160×200

129.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 160×200 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, bezhe dhe i bardhe
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  S’ka stok

  Kategori:

  Share