fbpx

Detaje Produkti

Krevat TRIS Tek, Tortora 90×190

99.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 90×190 cm

x Zgara dhe dysheku nuk jane te perfshira ne kete cmim.

  • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, bezhe dhe i bardhe
  • Ka stok

    Kategori:

    Share